Oferta
Slider

Obsługa księgowa

Usługi księgowe kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą ze wszystkich branż – obsługujemy zarówno osoby fizyczne, spółki osobowe, jak i spółki kapitałowe. Każdy klient może u nas liczyć na indywidualne podejście, panel klienta oraz cyfrowe archiwum dokumentów księgowych. Aby zaoszczędzić Państwu czasu, umożliwiamy wysyłanie dokumentów mailem oraz za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartphona.

Obsługa kadrowo-płacowa

Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową firmy zatrudniającej zarówno polskich pracowników, jak i cudzoziemców. Zajmiemy się przygotowywaniem umów o pracę, umów zlecenia i o dzieło, naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem list płac oraz rozliczeniami z ZUS-em. Do Państwa dyspozycji oddajemy aplikację, za pomocą której można w prosty sposób prowadzić e-akta kadrowe pracowników.


Zakładanie spółek kapitałowych

Służymy również pełnym wsparciem i fachowym doradztwem na wszystkich etapach zakładania działalności gospodarczej oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomożemy wybrać najbardziej efektywną formę organizacyjną, przejść przez wszystkie kroki rejestracji, a jeśli krępują Państwa wizyty w urzędach, możemy wystąpić w formie reprezentanta w ZUS-ie, US oraz PiP.
Close Menu